Říjen 2011

koníci

28. října 2011 v 7:55 O co vlastně na tomto blogu jde
takže jste měli asi 3 týdny na hlasování mezi corgim a koníky! koníci vyhráli ačkoli měli jen 2 hlasy:(. no jo už je to tak - od té doby co jsem vám dala dovolenou jsem tu jen já sama! na všem makám sama!!! jako já chápu že se chcete starat i o jiné blogi ale tak já mám taky asi další tři a jsem tu!!!! no a teď se bude hlasovat ten nej koník... jukněte se do rubriky: koníci

40 lidí

17. října 2011 v 15:56 | Valentýna(majitelka stránek) |  O co vlastně na tomto blogu jde

dnes byla super návštěvnost! celích 40 lidí!

sice u mně na zuzcinalps bylo dneska 90 ale na to jaká je tady návštěvnost je i těh 40 super! no takže a teď se bude hlasovat mezi corgim a mezi lps koníky! dám sem zase anketu atd... takže se nechte překvapit!

corgi

16. října 2011 v 16:00 | Valentýna(majitelka stránek) |  O co vlastně na tomto blogu jde
vyhrál corgi a husky ale kdo teda... promiňte ale já vybírám corgiho! takže postupuje corgi

časopis miss-lps

9. října 2011 v 15:43 | Valentýna(majitelka stránek) |  lps mííís časopíííííís
takže až se vyhlasuje nejhezčí lps miss 2011 bude o něm jeden obrovský časopis na který budeme mít asi 2-3 týdny a bude to všechno jen o něm a vyjde skoro na všech blcích o lps! bude tam i seznam majitelů a majitelk kteří toho lps mají a přihlásí se nám! na tom časopise se bude vážně hodně pracovat a bude tam i komix atd.! tak se těšte! už se těším na nejhezčího lps miss! jo a za týden 15.10 okolo 15:00-16:00 se vyhodnotí nejhezčí psí lps plemeno! tak rychle hlasujte:)

je říjen- zase tu budu

2. října 2011 v 15:44 | Valentýna(majitelka stránek) |  rubrika Týny
takže opět sem nastupuji! Juju nás bohužel opustila a já doufám že neodejdou i další! na hlasování jste měli přesně 3 měsíce (čtvrt roku) a vyhráli koníci kteří měli 15 hlasů a potom ještě pejsci kteří měli 10 hlasů! takže teď se bude hlasovat jaký plemeno psa a pak se bde hlasovat jen mezi koňmi a psi! potom vyhrajou např koně a pak se bude hlasovat o nejhezčího s těh koní. ještě nás čeká hodně hlasování... zase sem naskočím protože je říjen! a dám i noví dess :). no takže dám novou anketu na ty psí plemena jo? :)

Je mi líto ale opravdu končím.

1. října 2011 v 8:24 | lpsci |  rubrika Juju
Je mi to líto nesnažte se mně přemlouvat názor nezměním chci se pilně věnovat svému blogu je mi to líto a ted prosba prosím vsechny spolumajitelky nebo hlavní majitelku at mě odstraní z menu a tak dále.Smažte i mou rubriku trochu u toho brecim to ano ale proste koncim vadilo mi ze mam tolik blogu ted uz koncim s timhle a tohle je muj posledni clanek.Nazdar.Zamračený